WARSZTATY

Drodzy lutniści, gitarzyści i miłośnicy muzyki! Stale pracując nad rozpowszechnieniem lutni i historycznej praktyki wykonawczej, chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z tymi, którzy pragną poszerzyć swą wiedzę związaną z grą na instrumentach z rodziny lutni lub gitary klasycznej, improwizacji i realizacji basso continuo na instrumentach szarpanych lub przygotować własne opracowania utworów barokowych i renesansowych, w tym solowych dzieł J.S. Bacha, na lutnię lub gitarę klasyczną.

12.10.2019 w rocznicę urodzin S.L. Weissa odbędzie się koncert LUTEDUO PLUS w mieście rodzinnym mistrza.

13.10.2019 WARSZTATY

godz.10.00

DROGA DO WEISSA i BACHA

Wykład poświęcony praktyce wykonawczej na lutni i gitarze na którym podzielimy się wieloma tajemnicami od zakładania strun i progów do technik wykonawczych i interpretacyjnych. Informacje te znacznie ułatwią drogę do szczytów muzyki barokowej na naszych instrumentach.

od godz. 11.30

warsztaty / lekcje indywidualne dla gitarzystów i lutnistów zainteresowanych muzyką barokową.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza umieszczonego poniżej.  Prosimy wpisać imię, nazwisko, numer do kontaktu, adres e-mail, rodzaj instrumentu oraz ewentualnie repertuar.

Koszt uczestnictwa w lekcjach indywidualnych – 50zl.

Płatności prosimy dokonać na konto

Anton Birula LUTEDUO

mBank SA,

PL 70 1140 2004 0000 3202 7592 6660
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Tytul platnosci : GRODKÓW 2019

===========================================================

 

LEKCJE PRZEZ SKYPE

Tym, którzy nie mają możliwości spotkania się z nami, a nadal potrzebują profesjonalnej rady, proponujemy konsultację na odległość.

Prosimy o wypełnienie formularza poniżej – pozwoli to na omówienie terminów i warunków; pomożemy też w konfiguracji komputera.